#2019-02-05 10:32:36 

Karczoch

Użytkownik

Chce kupic buty sportowe, najlepiej marki Reebok, ale ze nie mam czasu biegac po sklpach i przymierzac butów, bo tyram od rana do nocy i jestem zmeczony, więc pomyslałem, ze zamówie sobie buty prze internet, skąd moge pobrać tabelę rozmiarów Reeboka?
#2019-02-05 13:20:15 

Sandrusia

Użytkownik

Mowisz i masz, wystarczy kliknać w link https://ctxsport.com/rozmiarowka-reebok/ na stronie jest opublikowana tabla rozmiarów Reebok dla poszczgolnych krajów i kontynentów czy stref oraz instrukcja jak ją czytac, zawierająca num rozmiarów wg numeracji USA, UE i UK, czasem jest tez numeracja azjatycka, znajdzesz tam tez krotki poradnik, jak dokonac wlasciwego pomiaru stopy.
#2019-02-05 14:31:45 

Chudy

Użytkownik

Po co? kazdy wie, jaki rozmiar buta nosi co nie? a jakby sie okazało, ze buty są za male albo za duze to większość sklepów daje 30 dni na zwrot.
#2019-02-05 15:58:00 

Szminka

Użytkownik

Masz racje, ze kazdy zna swoj rozmiar i ze mamy prawo zwrotu, ale rozmiar rozmiarowi nierówny, lepiej zmierzyc stopy wg instrukcji, którą udostępna kazdy sklep online i kupić dobre buty, których nie trzeba będzie wymieniać. Z katalogi butów Reeboka dostępnych na stronie mozesz wybrać, np. buty z kolekcji REEBOK CLUB czy Clasic.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015