#2017-11-16 19:16:22 

Sandrusia

Użytkownik

Cześć :) Niedługo moja siostra rodzi i organizujemy dla niej takie małe przyjęcie. Chciałabym kupić jej jakiś upominek dla maluszka, jednak nie mam pojęcia, co mogłabym jej kupić. Możecie mi doradzić, co przyda się młodej mamie? Albo jakiś fajny gadżet dla dziecka? Będę bardzo wdzięczna za rady!
#2017-11-16 21:46:40 

Szminka

Użytkownik

A może jakąś fajną zabawkę lub akcesoria do wózka lub łóżeczka? Jest taki sklep: wyprawkowy.pl, w którym masz naprawdę duży wybór produktów, które przydadzą się każdej mamie. Sama często znajduję tam często bardzo fajne rzeczy.
#2017-11-17 00:03:02 

KamaJutra

Użytkownik

My na przykład nie kupowałyśmy żadnych prezentów, tylko dałyśmy przyszłej mamie pieniądze w kopercie, żeby sama mogła wybrać czego potrzebuje.
#2017-11-17 01:41:52 

Mikrus

Użytkownik

Nie wiem czy pieniądze to dobry pomysł. Moja żona niedawno też miała baby shower organizowany i dostała dużo naprawdę fajnych akcesoriów dla dziecka, których pewnie sami byśmy nie kupili, a naprawdę się przydają.
#2017-11-17 03:29:19 

Beksa

Użytkownik

A co powiesz na karuzelę nad łóżeczko? To nie jest drogi wydatek, a naprawdę to świetna sprawa dla takiego malucha. Wydaje mi się, że super sprawdzi się, jako prezent. Sprawdź sobie tutaj: https://wyprawkowy.pl/karuzele-148, bo w sklepie jest naprawdę duży wybór. Możesz wybrać karuzelę w misie, zwierzątka. Zależy, co Tobie będzie się podobać i co będzie pasować do pokoju dziecięcego. Wydaje mi się, że to najlepszy prezent.
#2017-11-17 05:16:52 

Szminka

Użytkownik

Koleżanka ma rację! Pamiętam, że ja nie dostałam nic takiego, a szkoda, bo musiałam kupować sama, podczas gdy były dużo ważniejsze wydatki. A taka karuzela nad łóżeczko pozwala rozwijać się maluchowi. Pamiętaj, żeby miała kolory czerwony lub żółty, bo na nie reagują dzieci przede wszystkim.
#2017-11-17 07:20:18 

Sandrusia

Użytkownik

Super pomysł! Wielkie dzięki za podsunięcie, bo sama bym pewnie na to nie wpadła i kupiłabym ciuszki, z których maluch przecież i tak bardzo szybko wyrasta. Wydaje mi się, że taka karuzela przyda się siostrze!
#2017-11-17 09:34:16 

Szminka

Użytkownik

Daj znać na jaką się zdecydowałaś i czy siostra jest zadowolona.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015