#2017-06-11 22:59:31 

Chudy

Użytkownik

Większą paczką planujemy znaleźć robotę u Holendra i trochę dorobić. Ja postanowiłem że się zajmie znalezieniem pośrednika co jak mi się wydaje nie jest łatwym zadaniem. Gdybyście mieli jakieś doświadczenia i wiedzę i mogli kogoś polecić to bardzo by było fajnie. Pozdro!
#2017-06-11 23:14:11 

Mikrus

Użytkownik

Najważniejsze to nie brać pierwszej oferty z brzegu bo biur pośrednictwa jest rzeczywiście sporo ale tylko relatywnie mała część z nich wyśle Cię do naprawdę fajnej pracy. Net to podstawa – rób research i szukaj...
#2017-06-11 23:57:23 

Karczoch

Użytkownik

Tak się składa że grunt holenderski znam dość dobrze. Osobiście jeździłem z nimi - http://marvelpc.pl/. Zawsze mają dużo propozycji pracy i to naprawdę w sprawdzonych firmach, nie słyszałem żeby ktoś miał jakiekolwiek problemy. Jak chodzi o biura pracy Holandia w tej chwili jest kopalnią ofert. Szczególnie pod kątem pracy na magazynie, przy kwiatach czy warzywkach/owocach. Polaków spotyka się tam sporo.
#2017-06-12 01:33:07 

Sandrusia

Użytkownik

Kumpela jeździ do Holandii co roku z rodziną na takie potężne gospodarstwo z przetwórstwem. Firma by nie miała racji bytu bez pracowników sezonowych głównie z Europy Wschodniej.
#2017-06-12 03:36:05 

Misia

Użytkownik

Takie przykłady można mnożyć. Większość tego rodzaju firm czy gospodarstw chyba by padła gdyby nie siła robocza z Polski, Czech czy Rumunii. W Niemczech jest dokładnie to samo zjawisko.
#2017-06-12 06:00:52 

kciuk

Użytkownik

Sądzę że pod wieloma względami Holandia to sensowna opcja na wyjazd do pracy poza granice Polski. Panuje tam lepsza atmosfera i wyższa kultura pracy niż np. u Niemców. Trochę może na przekór niektórym wyobrażeniom.
#2017-06-12 07:19:21 

Metalówa47

Użytkownik

Dla mnie ważny jest też stosunek do Polaków. Od znajomych wiem że Niemcy często odnoszą się do Polaków z niechęcią, kombinują jak ich oszukać itd. Holendrzy są dużo bardziej otwarci na nas i serdeczniejsi. No i stawki za dzień czy godzinę są wyraźnie wyższe.
#2017-06-12 08:57:54 

JKF

Użytkownik

Myślę że dobre i wiarygodne biuro pośrednictwa pracy jest w tej układance kluczowe. Bez tego nie ma szans żeby być zadowolony z pobytu tam i pod względem warunków i finansowo też.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015