#2017-06-05 02:00:40 

Beksa

Użytkownik

Witam wszystkich. Stawiam własny wymarzony dom i mam pewien kłopot. Okazało się że nie ma szans na normalną kanalizację. Siłą rzeczy jestem zmuszona inwestować w szambo co podoba mi się średnio ale innej opcji nie mam. Teraz bym chciała żeby to szambo przynajmniej było dobre jakościowo. Jakiej firmie opłaca się to powierzyć?
#2017-06-05 02:42:17 

krasnal

Użytkownik

Prawda jest taka że wykonawców szam w skali kraju jest wielu. Część z nich dojeżdża do klienta nawet na znaczne odległości. Która byłaby najlepsza? Niestety nie potrafię powiedzieć.
#2017-06-05 03:02:23 

JKF

Użytkownik

Chyba najlepiej jak ktoś kto miał konkretne doświadczenie poleci kogoś. Tak z fusów wróżyć nie ma sensu, empiria to wszakże podstawa w materii szamba również ;)
#2017-06-05 05:11:28 

Mortimer

Użytkownik

Mieszkam w miarę blisko i ta firma świetnie się spisała: http://lowicz.fabeton.pl/. Z tego co kojarzę robią zlecenia też w innych częściach województwa łódzkiego. Znają się na temacie, oferują solidne modele szamb z jedną lub dwiema komorami, jak kto tam woli. Wedle mojego rozeznania jak ludzie potrzebują szamba betonowe Łowicz całkiem często jest przez nich odwiedzany.
#2017-06-05 05:53:16 

kciuk

Użytkownik

Gdzieś mi się ta nazwa o uszy obiła, trochę mam styczności z budowlanką więc to i owo się słyszy. Jak firma ma renomę to raczej nie ma sensu szukać i tracić czasu.
#2017-06-05 07:58:03 

Baskerville

Użytkownik

Szambo według mnie ma wiele plusów. Przecież dziś część mieszkań w nowo budowanych blokach gdzie są 3-4 lokale jest podłączona do szamb!
#2017-06-05 08:54:01 

Niki

Użytkownik

Całe życie korzystałam z kanalizacji i chyba ciężko byłoby się przerzucić na szambo ale w sumie... I tak nie ja bym to opróżniała, są firmy od tego. Ludzie mają szamba i jakoś żyją.
#2017-06-05 09:31:48 

Metalówa47

Użytkownik

Ekipę polecaną wcześniej kojarzę, u wuja pracowali w Uniejowie - http://uniejow.fabeton.pl/. Budował tam chatkę w ubiegłym roku. Jak pamiętam co mówił to miał świetne zdanie o nich. W tydzień od zlecenia wszystko było gotowe. Ludzie na to zwracali uwagę i potem jak były potrzebne szamba betonowe Uniejów od wujka brał numer do nich ;) Samo szambo z jedną komorą, bardzo szczelne i z jednego bloku (nie łączone).
#2017-06-05 12:03:31 

kciuk

Użytkownik

Jeśli nie trafimy na żadnych partaczy to z szamba będziemy zadowoleni. Starczy pamiętać o opróżnianiu i wrzucaniu tabletek „na smrodek” i będzie wszystko ładnie się sprawować.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015