#2017-04-27 01:56:17 

Metalówa47

Użytkownik

Zauwazylam u siebie ze puchna mi rece od zimna. Czasami tak bardzo ze az bola. Niewiem co jest tego przyczyna. No i myślałam żeby zrobic usg Dopplera. Gdzie mi zrobią usg Dopplera w Warszawie?Ale prywatnei.
#2017-04-27 02:56:01 

Sandrusia

Użytkownik

Prawda jest taka ze w prywatnych klinikach ludzi inaczej się traktuje i człowieka nie zwymyśla się od najgorszych bo np. jest przewrażliwiony na punkcie choroby. A w państwowych placówkach to nie stety bywa bardzo roznie.
#2017-04-27 05:18:23 

Szminka

Użytkownik

Ja bylam tutaj macromedica.pl ale tak jak mówisz to jest prywatnie. Ale generalnie zostalam dobrze przyjeta. Dobra diagnoza co do zyl. Bo ostatecznie to u mnie się okazal maly zator być. Wiec w czas dobry poszlam. Lepiej idz od razu bo żebyś potem nie miala większego problemu. A to centrum medyczne to wg mnie jest godne polecenia. Oni maja tam naprawde roznych specjalistów wiec w sumie z każdym problemem można się do nich udac .
#2017-04-27 06:43:58 

KamaJutra

Użytkownik

Jeśli ogranizm nasz czuje się zaniedbany to potem reaguje w różny sposoby i tez z tego powodu robia się choroby.
#2017-04-27 08:54:22 

Szminka

Użytkownik

To jasne zę usg Doppler w Warszawie zrobisz w wielu miejscach tez państwowo ale tam robia to na serio porzadnie. Poczytaj tu macromedica.pl/usg-doppler-warszawa/ o nich i jak cos to się zwyczajnie na wizyte umow. A zajmuja się roznego rodzaju usg tez usg jamy brzusznej tarczycy np.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015