#2017-04-24 00:24:35 

Beksa

Użytkownik

Cześć wszystkim, jaką wypożyczalnie samochodów polecicie jeśli chciałabym coś oszczednego o małej pojemności i na krótki czas – 3, góra 4 dni? Odpisujcie proszę bo im wiecej firm uda mi sie znaleźć tym szybciej coś wybiorę.
#2017-04-24 00:58:07 

Sito

Użytkownik

Od pewnego czasu korzystam z samochodów z http://torcar24.pl/ bo moim zdaniem to jedna z tańszych a na pewno najpewniejsza wypożyczalnia aut tanio dostaniesz u nich sprawdzone i niezawodne samochody przygotowane tak pod wzgledem technicznym jak i wizualnym. Działają na naszym krajowym rynku już od wielu lat, mi osobiście nie udało się znaleźć negatywnych opini o nich. Często natomiast spotyka się wypowiedzi ze ktos pozyczyl auto od firmy krzak, które popsuło się w trasie, nikt nie pomógł go scholować i naprawić, a czesto spotyka sie praktyki ze wypozyczalnia obarcza odpowiedzialnoscia kierujacego. W przypadku tej firmy nic takiego się nie zdarzyło.
#2017-04-24 02:37:58 

krasnal

Użytkownik

Podpisuję się pod powyższą opinią, bo topcar24.pl jest naprawdę porządną i profesjonalną firmą która ma za sobą wiele lat doświadczenia i dobrą flotę w ofercie. Ceny atrakcyjne, pożyczam od nich samochody na wakacje i jeszcze nigdy nie przepłaciłem. Ogólnie jestem bardzo zadowolony i każdemu polecam bo za nieduże pieniadze mozna zrobić sobie komfortowy i bezpieczny wypad. Mam nadzieje ze pomoglem, pozdrawiam serdecznie.
#2017-04-24 04:40:07 

Beksa

Użytkownik

Dziękuję za pomocne wypowiedzi ale moze ktos poleciłby jeszcze jakas firme dla porównania? Przynajmniej jedną? Będę bardzo wdzięczna.
#2017-04-24 07:06:29 

KamaJutra

Użytkownik

Hej, chciałabym ci pomóc ale rzadko korzystam z wypozyczalni, a jak juz to zwykle wynajmuję w tej samej co koledzy. Nie mam im niczego do zarzucenia, pełen profesjonalizm za dobre pieniadze. Samochody zawsze są zadbane, pachnące i gotowe do jazdy. Nie wiem czy jest sens w szukaniu innej firmy skoro dobrą masz pod ręką. Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego.
#2017-04-24 09:27:13 

Beksa

Użytkownik

Może i tak ale chciałam mieć porównanie. No ale dobra, zadzwonię sobie do nich i zarezerwuję. Jak to mój mąż mawia zrobimy rozponanie w boju :). Dzięki i pozdrawiam serdecznie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015