#2017-03-30 23:41:50 

Beksa

Użytkownik

Witam wszystkich! Na wstępie chciałabym zaznaczyć, że nie zwrócę uwagi na żadne komentarze i odpowiedzi w rodzaju “nie jedź tabletek tylko zmień dietę” albo “idź na siłownię, a nie na skróty”. Ja jestem w pełni świadoma, że nie schudnę od jedzenia tabletek, bez ciężkiej pracy. Ale serio, na pewno sa wśród was tacy, którzy pomogli sobie w ten sposób, bo przecież gdyby takie leki i suplementy były nieskuteczne, to nikt by ich nie kupował. Jeśli więc rozumiecie, że ja po prostu chciałabym spróbować i zobaczyć, czy efekty są lepsze i wypróbowaliście już jakieś tabletki, to napiszcie, czy działają. Szukam tych najlepszych!
#2017-03-31 01:10:42 

krasnal

Użytkownik

No cóż, ja tam cię rozumiem. Na przykład w moim przypadku po prostu za wolny metabolizm sprawiał że mogłem biegać ile wlezie i jeść zdrowo, a i tak nic nie schodziło. Dopiero z tabletkami przyszły jakieś efekty. Niestety to był specjalny dla mężczyzn suplement, więc raczej nie dla ciebie. Ale powodzenia w szukaniu i mam nadzieję, że ci się uda tak jak mi.
#2017-03-31 03:54:04 

KamaJutra

Użytkownik

Masz całą listę na stronie http://tabletki-odchudzanie.net.pl/. To jest taki jakby ranking, gdzie uwzględniono najlepsze tabletki na odchudzanie. Jeszcze żadnej konkretnej marki ci nie polecę z doświadczenia, bo sama niedawno odkryłam tą stronę, ale tam są bardzo dokładne opisy wszystkich i w ogóle dużo dodatkowych informacji o tym, jak działają takie środki. Sama na pewno wezmę jeden z top 3, ale jeszcze nie zdecydowałam
#2017-03-31 06:52:03 

Mortimer

Użytkownik

O, super stronka! Dzięki za podrzucenie jej, bo właśnie chciałam pisać że suplement który kupiłam nie działał ani trochę ;) Ale spokojnie, w rankingu go nie ma ;)
#2017-03-31 08:59:56 

Baskerville

Użytkownik

Taka rada po moich eksperymentach z lekami odchudzającymi - bierz tylko te, które polecają poważni eksperci, a nie jakieś mało znane. Ja się przy jednej próbie nabawiłam nadkwasoty żołądka i tyle wyszło z odchudzania…
#2017-03-31 10:38:55 

Beksa

Użytkownik

Dziękuję wszystkim za rady i przede wszystkim za zrozumienie :D No i stronka faktycznie wygląda fachowo, także mój problem chyba rozwiązany. Życzcie mi szczęścia!
#2017-03-31 12:32:55 

Baskerville

Użytkownik

Ha, ha :D Powodzenia!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015