#2017-03-27 04:39:25 

krasnal

Użytkownik

siema! Jest sprawa. Chce sie pozbyć samochodu. Stoi taki zepsusty i już mi się nie opłaca go naprawiać. Na chodzie nie jest już od jakiegoś czasu, ale tylko kilka rzeczy trzeba w nim zrobić. Nikt go nie kupi oprócz skupu i taki znalazłem w Srodzie Wielkopolskiej, ale czy ktoś mi może coś więcej o nim powiedzieć ?
#2017-03-27 05:08:38 

JKF

Użytkownik

A co tu dużo o skupie mówić? Pewnie działa jak każdy skup. Wyceniają, przyjadą i zabiorą samochód, dadzą ci kasę i po sprawie :) Żadnej większej fiolozofii w tym akurat nie ma i raczej bez żadnego problemu się powinno wszystko udać, jak Ci na tym zależy
#2017-03-27 07:26:35 

Kondor

Użytkownik

A jak skup znalazłeś? Bo ja Ci polecam wejść na stronę http://msauto-car.pl/skup-sprzedaz-aut-srodzie-wielkopolskiej/ bo to jest akurat najlepszy skup samochodów Środa Wlkp Ci na pewno niczego lepszego nie zaoferuje. Pełna obsługa, swoja laweta i wszystko formalnie też załatwione

#2017-03-27 08:48:19 

JKF

Użytkownik

No widzisz, kolega nade mną jeszcze potwierdził, że tak dobrze to wygląda. Tutaj jest sprawa naprawdę prosta i jak masz okazję, to korzystaj, bo naprawdę warto to zrobić i się cieszyć z tego, że tak dobrze wygląda, jeszcze kasę dostaniesz :)
#2017-03-27 11:25:33 

krasnal

Użytkownik

Dzięki Wam teraz wiem, że mogę skorzystać ze skupu samochodów i się nie bać, że zostanę wycykany. Fajna sprawa, niech już przyjadą i zabiorą ten samochód, to będę mieć miejsce na nowy, żeby znowu nie mieć problemu z komunikacją :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015