#2017-03-15 02:34:56 

krasnal

Użytkownik

Kto mi poleci dobry sklep z akcesoriami CNC w dobrych cenach? Chciałbym mieć jak najwiekszy wybór najrózniejszych rzeczy bo właśnie otworzyłem zakład i chcę mieć w pogotowiu sklep albo dostawcę na którego bede mogl liczyc jak cos sie zepsuje albo bedzie wymagalo zwyklej wymiany. Zapraszam do dyskusji i pozdrawiam.
#2017-03-15 03:12:54 

Metalówa47

Użytkownik

A nie łatwiej jest znaleźć sklep stacjonarny gdzieś w pobliżu do którego mógłbyś pojechać i kupić części od ręki? Jak zdarzy się awaria to chyba trzeba ją jak najszybciej naprawić. Jeśli bedziesz czekał na to aż części przyjdą pocztą to moze to potrwać troche czasu.
#2017-03-15 04:12:48 

JKF

Użytkownik

Właściwie nigdzie nie dostaniesz bardziej profesjonalnych czesci od reki bo nawet duze sklepy nie mają ich na stanie. Tak czy inaczej trzeba czekać na dostawę a jakby tego było mało stacjonarne są droższe no i czas dostarczenia też się wydłuża bo dochodzi nam posrednik. Jeżeli masz zakład związany z CNC akcesoria, części itd najkorzystniej jest zamawiać na http://www.abcnc.pl/. Z zalet to na pewno ceny i czas wysyłki, a także dostęp do bardzo specyficznych rzeczy najwyższej jakości. Nie ma sensu żebym tu wymieniał bedziesz potrzebował to sam znajdziesz.

#2017-03-15 04:45:59 

krasnal

Użytkownik

Dokładnie o taki sklep mi chodziło. Dziękuję za konkretną wypowiedź i pozdrawiam, ale będę wdzieczny jesli ktos jeszcze sie wypowie na jego temat bo im wiecej opini tym lepiej.
#2017-03-15 06:42:24 

Chudy

Użytkownik

Nie ma co tu pisać, bo moim zdaniem to najlepszy sklep online pod wzgledem jakości i cen. Do stałej współpracy idealny bo tak jak pisał kolega, coś się psuje, albo chcesz dokonać modernizacji to zamawiasz co trzeba i bez zbędnej zwłoki dostajesz towar. Nie byłem kiedyś przekonany do sklepów internetowych ale ten zupełnie zmienił mój pogląd na zamawianie online.
#2017-03-15 08:50:46 

krasnal

Użytkownik

Kolega się chyba nie obraził że prosiłem o dodatkowe opinie bo też jestem nie zbyt przekonany do zakupów online, jak to mawia moja córka taki rocznik i tego już sie nie da zmienić, ale po co mam kupować w sklepach stacjonarnych gdzie mają drogo i też musze czekać jak moge sobie zamawiac w sieci.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015