#2017-03-14 04:05:18 

Metalówa47

Użytkownik

Cześć wszystkim! Szukam niedrogiego sklepu online z zabawkami dla chłopców i dziewczynek. Interesowałyby mnie głównie figurki superbohaterów i lalki a że zależy mi na dobrych cenach to mam nadzieje że polecicie coś godnego uwagi :). Z góry serdecznie dziekuje i pozdrawiam.
#2017-03-14 06:48:41 

kciuk

Użytkownik

Jeśli interesują Cię oryginalne figurki zabawki itd to bardzo dobre ceny masz tu: http://www.ebambini.pl/Figurki-postacie-roboty,c,23. Kupuję u nich regularnie na każdą okazję w stylu urodziny, imieniny i święta bo jakość jest porządna, producenci znani no i nie trzeba wydać fortuny żeby zrobić fajny prezent. Jak bedziesz miala problem z wyborem szczególnie czegoś z super bohaterów to z chęcią pomogę. Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego życzę.
#2017-03-14 06:56:46 

Metalówa47

Użytkownik

Dziękuję bardzo za pomoc ale link w zupełności wystarczy. Widzę że mają chyba wszystko :P. Jeszcze raz wielkie dzieki i pozdrawiam serdecznie.
#2017-03-14 08:19:33 

Chudy

Użytkownik

jak byliśmy mali to można było zwykłymi kapslami się świetnie bawić całe dnie. Strasznie rozpieszczacie dzieci, kupujecie im wszystko a potem problem bo rosną ludzie bez wyobraźni. Jak ta wyobraźnia ma się rozwijać skoro wszystko podawane jest na tacy?
#2017-03-14 10:37:48 

kciuk

Użytkownik

Gadnie... Ja za dzieciaka miałem bardzo duzo klocków i robiłem z nich świetny użytek. Niczego mi nie brakowało a wyobraźnia pozwala mi jakoś pracować jako architekt. Wszystko zależy od rodziców i ich wkładu w rozwój dziecka a nie od zabawek albo ich obfitości.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015