#2017-03-10 00:20:40 

Beksa

Użytkownik

No hej ;) tak się zastanawiam.. co myślicie o takich mata magnetycznych na lodówkę? Mega mi się spodobała jednak taka perspektywa, żeby mieć fajną lodówkę, w unikatowy wzór ;) może ktoś z was też ma taką w domu? Albo ogólnie korzystał z takiej maty i wie, że jest trwała, solidna, że warto ogólnie ją kupić? Będę mega wdzięczna jak mi coś polecicie i ogólnie jak ten temat się bardziej rozwinie ;) z góry bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam!
#2017-03-10 03:04:06 

krasnal

Użytkownik

Ja taką matę magnetyczną na lodówkę mam od dawna w domu i naprawdę jest to super rozwiązanie ;) naprawdę to wygląda rewelacyjnie, bo można ożywić wystrój kuchni i dodać taki fajny, żywy wymiar. Do tego takie coś jest praktycznie mega tanie ;) zresztą wystarczy rzucić okiem: http://naklejkomania.eu/62-maty-na-lodowke za małe pieniądze można mieć naprawdę rewelacyjny efekt ;) mega fajna sprawa ;)
#2017-03-10 05:33:49 

JKF

Użytkownik

no proszę, faktycznie to bardzo spoko wygląda ;) widać, że takie coś naprawdę wygląda nowcześnie i dodaje strasznie ogólny smaczek ;) bardzo fajna sprawa ;)
#2017-03-10 07:55:19 

drops

Użytkownik

No mi się wydaję, że u nas w domu też pojawi się niedługo jakaś fototapeta.. ale na początek zaczniemy od maty magnetycznej na lodówkę… bo naprawdę to wygląda bardzo stylowo ;) już nawet mam upatrzony jeden wzór do nas do domu ;)
#2017-03-10 10:38:47 

kciuk

Użytkownik

zgadzam się.. ja nawet nie miałem pojęcia, że wystarczy kupić taką matę i takie rewelacyjne efekty są potem ;) mojej żonie zrobię niespodziankę i kupię do domu… będzie się mega cieszyła ;) ona lubi takie dodatki i ogólnie uwielbia dbać o nasz domek ;) zamówię też z tej fimyNaklejkomania ;)
#2017-03-10 11:58:48 

Kama

Użytkownik

No mi też się bardzo podoba taka mata magnetyczna, kurczę, jak to rewelacyjnie wygląda, serio. Nie wiedziałam, że w ogóle jest takie coś. Lubię takie dodatki i miałabym nawet pomysł na jeden ze wzorów ;) coś czuję, że niedługo sobie zamówię i zobaczymy jak zareaguje reszta domowników ;) wydaję mi się, że bardzo im się spodoba i docenią, że tak wybrałam ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015