#2017-03-10 00:06:19 

Sito

Użytkownik

Jak wiadomo, zarządzanie magazynem to nie jest taka łatwa sprawa. W logistyce liczy się każdy detal i wszystko musi być dokładnie na swoim miejscu… Każda pomyłka może być bardziej, niż kosztowna. No i jestem na etapie poszukiwania jakiegoś dobrego systemu do zarządzania magazynem i firmy, która pomoże nam go wdrożyć. Jesteście w stanie mi coś polecić? Jestem z Poznania – więc najlepiej chyba coś z okolic.;)
#2017-03-10 00:56:51 

krasnal

Użytkownik

System może bardzo ułatwić zarządzanie, naprawdę.;) Więcej spraw załatwia się automatycznie, dobre analizy przygotowują się same… mogę Ci polecić ofertę z tej strony internetowej http://www.hkk-consult.pl/rozwiazania/system-zarzadzania-magazynem-wms. Sam przekonałem się, że system zarządzania magazynem WMS na każdym etapie pracy wprowadza wiele udogodnień. Chwała technologiom. Choć aż strach myśleć co wymyślą za parę lat, będziemy tylko śmigać towarem na magazynach…;)
#2017-03-10 02:08:28 

Beksa

Użytkownik

mi to się wydaje, że już śmigamy.;) tempo jest zawrotne, ale takie są realia rynku. Fajnie byłoby, jakby kiedyś się udało trochę zwolnić… niestety konkurencja nie poczeka, a klienci czekają. Dlatego właśnie szuka się takich systemów jak wms.
#2017-03-10 05:08:26 

Sito

Użytkownik

a jak z przyzwyczajaniem się do technologii? Czy wasi pracownicy mieli z tym problem? Czy wy mieliście?
#2017-03-10 07:26:10 

krasnal

Użytkownik

nie, bo wszystko było bardzo dokładnie przygotowane. I system jest dosyć intuicyjny, więc szybko można się wdrożyć w jego realia.
#2017-03-10 09:25:12 

JKF

Użytkownik

w świecie, gdzie w sumie chyba każdy ma smartfona, nowoczesne technologie nie są żadnym wyzwaniem.;) szczególnie w dużych i rozwojowych firmach. Tutaj kadra musi być przyzwyczajona do zmian i do operowania różnymi systemami. Ale wms akurat jest dosyć swobodny, można sobie dodać do niego nawet sterowanie głosem.
#2017-03-10 11:18:02 

Sito

Użytkownik

mam nadzieję, że i my wszyscy szybko się przestawimy. Dziękuję za odpowiedzi. Skontaktuję się z tamtą firmą i zobaczymy co z tego wyjdzie dla mojego biznesu.;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015