#2017-03-08 07:35:14 

Szminka

Użytkownik

Co sądzicie o peelingach solnych? Proszę o opinię osób które korzystały dłuższy czas i mogłby coś na ten temat powiedzieć. Przede wszystkim interesuje mnie trwałość zmian, ich zakres i jakie specyfiki najlepiej się spisują. Pozdrawiam i dziękuję.
#2017-03-08 08:03:29 

drops

Użytkownik

Cześć, narzeczona używa solnych peelingów od dawna i musze powiedzieć że różnicę widać i czuć w dotyku. Najbardziej cieszy mnie że ma lepsze samopoczucie i wyższą samoocenę bo naturalne kosmetyki nie powodują u niej żadnych negatywnych zmian. Tydzień temu sam jej zamawiałem w tym sklepie http://freshandnatural.pl/produkty/peelingi/solne/, bo tu mają sprawdzone i ręcznie robione.
#2017-03-08 08:40:18 

Sandrusia

Użytkownik

Podpisuję się pod tym co pisze kolega. Samopoczucie i pewnośc siebie wzrasta niebywale ale kogo nie cieszy piękna, gładka i napięta skóra? Sklep http://freshandnatural.pl/ rzeczywiście ma w ofercie profesjonalne, polskie, ręcznie produkowane kosmetyki które nieuczulają i są bardzo skuteczne. Oprócz peelingu solnego, mam balsamy do ciała i do ust które przydają się nie tylko zimą :), pzdr.
#2017-03-08 10:49:17 

Szminka

Użytkownik

Takich informacji potrzebowałam, dziękuję bardzo :). Zwykle nie piszę na forach jak mam wątpliwości, wolę popytać znajomych ale to chyba lepsza forma bo podaliście mi same konkrety. Nie musiałam tracić 2 godzin na spotkanie, kawę, ploty żeby wywiedzieć się czy peeling solny naprawdę działa, także dziękuję bardzo :D.
#2017-03-08 11:08:53 

Sandrusia

Użytkownik

Ah, spokojnie jeszcze nie skończyłyśmy.. teraz opowiadaj co u Ciebie :P. Oczywiście żartuję, też jestem raczej konkretna i nie lubię tej całej otoczki babskiej którą trzeba zrobić żeby się czegoś dowiedzieć. Zapytaj wprost o coś to od razu myślą ze jesteś obrażona, albo nie chcesz się kumplować ;]. No ale takie już jesteśmy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015