#2017-03-08 06:04:16 

krasnal

Użytkownik

Zna się tu ktoś na posadzkach granitowych może? Albo najlepiej zna może ktoś firmę, którą może mi polecić, bo ją sprawdził i był zadowolony, która zajmuje się wykonywaniem takich posadzek? Tylko niech to będzie naprawdę dobra firma, granit to porządny materiał i chcę znaleźć kogoś, kto umie nim się porządnie zająć…. Polecicie mi coś godnego uwagi? Będę wdzięczny bardzo za to. Aha, no i mają być z Poznania, bo to ważne.
#2017-03-08 08:54:54 

JKF

Użytkownik

No granit to porządny materiał, ale to te posadzki pan w domu chcesz mieć? Zimne to przecież i nieprzyjemne… Nie lepiej jakieś panele? Przyjemniej się po drewnie chodzi no i o wiele taniej, znam porządnego stolarza co panu zrobi ładne panele z prawdziwego drewna a nie jakiegoś plastiku i ładnie położy…
#2017-03-08 09:18:40 

krasnal

Użytkownik

No w domu, w domu. I ze spokojem, nie wszędzie granit będzie, panele też będą i parkiet w niektórych pomieszczeniach. Ale od paneli i parkietu speca już mam, szukam od granitu teraz, więc podziękuję za pomoc w kwestii drewna.
#2017-03-08 10:56:05 

KamaJutra

Użytkownik

O jak ja lubię jak ktoś się odzywa tylko po to żeby swoje mądrości przekazać wszystkim dookoła, a to nawet nie na temat… Ja za to panu podpowiem, że jak posadzki granitowe Poznań to miasto, w którym znajdzie pan tę firmę: http://www.poznan.onyxmarmury.pl/podlogi/. Jak dla mnie najlepsi z najlepszych, znają się na grancie i robią porządne rzeczy z niego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015