#2017-03-05 22:52:26 

Sito

Użytkownik

Cześć. Mam problem z potencją. Trudno jest się do tego przyznać, jednak czuję podświadomie, że moja kobieta nie jest spełniona w łóżku. Myślę o tym, by spróbować rozwiązać ten problem. Chcę zamówić spray na potecnję, zależy mi na dyskrecji. Znacie miejsce, gdzie mogę go dyskretnie zakupić?
#2017-03-06 00:27:37 

krasnal

Użytkownik

Kupując w Internecie możesz liczyć na dyskrecję. Przesyłki są pakowane ostrożnie w ten sposób, że kurier nie zawartości, dzięki temu możesz czuć się wygodnie i niczym się nie stresować. Ja właśnie z tego powodu wolę zakupy online niż w aptece. Czuję się wówczas swobodniej.
#2017-03-06 03:01:39 

Beksa

Użytkownik

Mój chłopak stosował taki specyfik. Dla mnie jest najważniejsze, że nie tylko seks jest lepszy, ale mój ukochany czuje się lepiej, jest pewny siebie i podoba się sobie.
#2017-03-06 03:22:42 

JKF

Użytkownik

Myślę, ze to dobry pomysł, jeśli Ty sam tego chcesz, a nie na przykład działasz wskutek presji partnerki. Jeśli zdecydujesz się na rozwiązanie swoich problemów, to sam będziesz zaskoczony efektem, jaki osiągniesz poprzez stosowanie sprayu.
#2017-03-06 05:53:35 

drops

Użytkownik

Ja jestem kolejnym szczęsliwym i spełnionym facetem, który stosował spray Orgasm Control. Na stronie internetowej: www.orgasmcontrol.com.pl przeczytasz więcej o tym sprayu, o jego działaniu. Chyba to jest to, czego pragniesz? Ja myślę, że nie ma co się wahać. Spray cieszy się dobrymi opiniami, ponieważ oferuje gwarantowaną poprawę erekcji – wydłuża stosunek, a także psychicznie czujesz się lepiej.
#2017-03-06 08:04:27 

kciuk

Użytkownik

Stosowanie sprayu zajmuje niewiele czasu dziennie – wystarczy go zaaplikować raz lub dwa razy dziennie. A stosunek jest dłuższy nawet o 30-40 minut!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015