#2017-02-24 05:28:22 

Metalówa47

Użytkownik

Witam! Ostatnio natknęłam się w internecie na reklamę kremu do twarzy BB i się tak zastanawiam czy warto sobie taki kupić? Bo jednak nie korzystałam jeszcze z takiego multifunkcyjnego i jestem ciekawa waszych opinii, czy nadaje się np. do każdego rodzaju skóry itp.? będę wdzieczna jak ktoś mi cos dobrego zarekomenduje ;) z góry dziekuje i serdecznie pozdrawiam!
#2017-02-24 05:44:45 

czapla

Użytkownik

Ja mam krem do twarzy BB w domu i jestem z niego szalenie zadowolona ;) jest idealny do przebarwień, niedoskonałości i maskowania różnych rzeczy. Do tego jest bardzo wydajny i przy tej cenie to naprawdę wydatek na długi czas. Naprawdę gorąco polecam, bo jak dla mnie to jedna z lepszych opcji: https://www.floslek.pl/11,pokaz_produkt_lab/690,BB%20Krem%20multifunkcyjny.html pod tym linkiem kupowałam i ogólnie sklep jest super, bo wszystko dość tanie i często dużo nowych produktów ;)
#2017-02-24 07:46:16 

szczota

Użytkownik

Fajny ten sklep fioslek.pl ;) mają faktycznie duży wybór kremów, kosmetyków do różnych użyć i naprawdę bardzo fajnie byłoby się zaopatrzyć w to wszystko ;) czuję, że czas odnowić moje rezerwy kosmetyków, bo idzie wiosna i przydałoby się kupić nowe rzeczy ;)
#2017-02-24 09:31:53 

KamaJutra

Użytkownik

Ja też mam w domu identyczny krem i jestem z niego więcej niż zadowolona ;) faktycznie wydajny i skuteczny. Idealnie dospasowuje się do każdego odcienia skóry i długotrwale odwilża. Także mogę gorąco polecić ;)
#2017-02-24 11:49:54 

Sandrusia

Użytkownik

to ja też zainwestuję w takim wypadku w ten krem bo długo szukałam jakieś interesującej inicjatywy ;) cieszę się, że odwiedziłam ten wątek i dowiedziałam się o nim ;) na pewno spróbuję go używać!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015