#2017-02-13 02:24:17 

Kondor

Użytkownik

Witam pięknie. Zauważyłem, ze w ostatnim czasie znacznie wzrósł popyt na meble na wysoki połysk. Prowadze zaklad zajmujący się obróbką tdrewna i wykańczaniem wszelkich elementów z drewna w tym mebli i tak sobie pomyslalem, ze może by tak zaiwestowac w maszyne polerską i zaczac oferowac usługi zwiazane wlasnie z polerowaniem mebli. Wiem, ze potrzebne sa do tego mechaniczne polerki wysokiego połysku. Gdzie zakupię takie maszyny w korzystnej cenie??
#2017-02-13 05:20:28 

Chudy

Użytkownik

Witaj, mogę Ci polecic MTM Maszyny, gdzie jest duży wybór maszyn polerskich – zarówno ręcznych jak i automatycznych. Generalnie sklep proponuje bardzo ciekawe maszyny stanowiące nowoczesne rozwiązanie dla zakładów, ktore działają w przemyśle drzewnym. Bardzo polecam!
#2017-02-13 06:42:20 

Mikrus

Użytkownik

Cześć, kojarze firme, poniewaz sam siedze w tej branży od wielu lat. Rzeczywiście godna polecenia, zwłaszcza, że pracują tam profesjonaliści, którzy naprawde znajda sie na przemysle drzewnym. Oczywiście, dobra maszyna polerska troszke kosztuje, ale w tym sklepie dostaniesz sprzet w konkurencyjnej cenie, wiem bo sam kupilem tam polerkę do frontów, brylanciaka, która do dzisiaj służy mi bez zastrzeżeń. Wejdź sibie w zakładkę http://www.mtm-maszyny.pl/pl/234-polerki Znajdziesz tu różne rodzaje polerek i maszyn czysszczacych ;) Pozdrawiam
#2017-02-13 09:05:09 

Mortimer

Użytkownik

Witam, wpadłem tu przez przypadek, bo tez jestem zainteresowany sprzetem tego typu, choc przyznam ze w tej branzy jestem kompletnym laikiem. Czym sie wlasciwie rozni polerka od maszyny czyszczacej??
#2017-02-13 09:46:47 

kciuk

Użytkownik

Maszyny czyszczace przygotowuja elementy do lakierowania, usuwają kurz i pył z powierzchni.. Polerki natomiast polerują powierzchnie wczesniej polakierowane, nadajac im połysk. Nowoczesne poradza sobie rwównież z nietypowymi kształtami i malymi elementami. Są automatyczne oraz ręczne, zależy jakie kto ma wymagania i potrzeby. Dostepne sa sprzety do polerowania powłok z poliestru lub poliuretanu i innych materiałów.
#2017-02-13 11:50:51 

Kondor

Użytkownik

Serdecznie dziękuję!!! Pozdrawiam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015