#2017-01-24 07:01:57 

Karczoch

Użytkownik

Witam serdecznie. Mam taki problem, że mam do przewiezienia sporą rzecz. Ładunek jest ogromny i przekracza wszelkie gabaryty przesyłek, których wysyłką się zajmują różne firmy spedycyjne. NIe mam pojęcia, jak się zając i jak to dostarczyć do innej części świata. Ogólnie to jakaś masakra jest z tym
#2017-01-24 08:25:05 

Kondor

Użytkownik

Wcale nie jest aż tak źle. Można bez problemu się zająć tym i nawet przesyłki powyżej 42 ton przesłać. No ale trzeba jeszcze wiedzieć gdzie a ztym to już gorzej. Wiem, że kolega takie coś wysyłał kiedyś i to jest możliwe, więc jakoś da się rade to ogarnąć
#2017-01-24 11:07:53 

Chudy

Użytkownik

To ja proponuje wejść na stronę http://www.tirsped.com.pl/uslugi-specjalistyczne-ponadgabaryty i zobaczyć, jak dokładnie wyglądają u nich ponadgabaryty, a od razu się przekonasz, że jednak można przesłać wszystko bez problemu i jeszcze kosztować to nie będzie dużo. Takie wysyłki tylko u nich zrealizujesz
#2017-01-24 11:29:13 

Karczoch

Użytkownik

No teraz to wreszcie ktoś z sensem gada i mi poleca coś, co rzeczywiście ma szansę się dobrze sprawdzić. Dzięki kolego, jestem teraz spokojny już, że ta moja przesyłka na pewno zostane dostarczona nawet mimo swoich wielkich gabarytów :)
#2017-01-24 12:44:43 

Chudy

Użytkownik

Nie ma sprawy. Jak widzisz na wszystko można znaleźć rozwiązania, nawet na takie wielkie ładunki, które się muszą jakoś znaleźć w innej części świata ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015