#2017-01-18 04:23:11 

Mikrus

Użytkownik

Cześc wszystkim. Muszę zamówić chłodnię do restaurcacji, wiekszosc pozostałych sprzętów juz mam, a z uwagi na to że jest to moj pierwszy biznes to wolę dopytać bardziej doświadczonych gdzie najkorzystniej zamówić ale nie tylko ze względu na cenę – serwis i gwarancje też są dla mnie bardzo ważne. Liczę na pomoc za którą z góry dziękuję.
#2017-01-18 06:37:06 

Kama

Użytkownik

Szkoda że już załatwiłeś sobie pozostałe sprzęty bo http://wencel.pl/ ma bardzo dobre ceny, pozostałe warunki jak serwisy itd też wyglądaj lepiej na tle konkurencji ale co najwygodniejsze dla kupującego można u nich zamówić każdy sprzęt, chłodnie, piece do pizzy, kuchnie no jednym słowem wszystko. Tak jest o wiele wygodniej bo kupujesz w jednym miejscu od jednego dostawcy co oszczędza czas i formalności. Jakby co to pisz, mam doswiadczenie w gastronomii to z checia podpowiem co i jak.
#2017-01-18 08:06:14 

Mikrus

Użytkownik

Nie jest jeszcze za późno bo mogłbym odkręcić dotychczasowe zakupy. Przesmysle to jeszcze a teraz powiedz mi gdzie są chłodnie na ich stronie bo szukam od dłuższego czasu i coś mi nie idzie. Dzięki.
#2017-01-18 08:49:09 

Niki

Użytkownik

Również poproszę o link do chłodni bo zastanawiam się nad wymianą ale nie moge znaleźć.
#2017-01-18 11:17:55 

Kama

Użytkownik

Nie wiem z czym macie problem bo wystarczy przecież wpisać w wyszukiwarce i jest. Przesyłam bezpośredni link jak prosiliście - http://wencel.pl/chlodnictwo. Dajcie znać czy teraz się otwiera. A co do odkręcania zakupów w innej firmie to na spokojnie się zastanów, porównaj ceny i pozostałe warunki na które już zwrocilismy uwage i podejmij decyzje. Wiem ze na poczatku czlowiek jest tym wszystkim bardzo zmeczony ale jak bedziesz myslal racjonalnie to krzywda ci sie nie stanie ;).
#2017-01-18 13:36:57 

Mikrus

Użytkownik

Wezme sobie te radę do serca bo jest tak jak piszesz – czasem juz nie mam siły, a najbardziej utrudniają ludzie. Porównałem sobie wszystkie za i przeciw i bede zamawiał w firmie którą poleciłaś bo bardziej mi się to opłaca, wiec teraz trzeba bedzie wszystko odkrecac, na pewno beda mnie przekonywac od poprzedniego dostawcy no ale nie moge sie przecie uginac zeby komus było miło nie?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015