#2016-12-27 06:38:28 

Niki

Użytkownik

Szukam miejsca, gdzie mogłabym naprawic tylną belkę w Citroenie Xsara. Ja sie na tym kompletnie nie znam, a wiem, że takie coś powinno być robione co kilkadziesiąt tyś. kilometrów, no i koledzy w pracy mówią że powinnam już to zrobić, bo auto jest lekko przechylone na bok. Ja tego wcześniej nie widziałam, ale faktycznie teraz to widze i normalnie zaczelam bac się jeździć tym autem.
#2016-12-27 06:48:00 

Sito

Użytkownik

Mogę Ci polecić firmę tylnabelka.com. Oni mają specjalistyczny zakład, w którym regenerują belki do chyba wszystkich modeli aut francuskich, jakie można spotkać na polskim rynku. Robią to już od przeszło 10 lat, także doświadczenie mają duże no i dają gwarancję na zregenerowany podzespół. Poza tym firma wspólpracuje z wieloma warsztatami samochodowymi. Oni podsyłają im belki do regeneracji . Ja radziłbym spruwać właśnie przez tę firmę, bo dostaniesz 3 lata gwarancji na nową belkę.
#2016-12-27 09:23:36 

krasnal

Użytkownik

Szukaj warsztatów, gdzie zajmują się naprawami aut francuskich. Regeneracja tylnich belek to akurat typowa usługa dla tej grupy samochodów. Polskie drogi nie sprzyjają trwałości tego elementu, a w Citroenach to już szczególnie częsta przypadłość.
#2016-12-27 09:58:56 

Niki

Użytkownik

Ja nigdy tego wcześniej nie robiłam, a autem jeźdże już 4-lata. Wiadmo to nie jest nowy samochod, ale ja ogólnie dużo nie jeżdżę i w zasadzie tylko po mieście. A ile może kosztować naprawa?
#2016-12-27 11:05:01 

Sito

Użytkownik

Zregenerowana tylna belka w Citroenie Xsara to jakieś 750-1050zł w zależności od tego czy oddasz starą belkę, czy nie. Do tego trzeba doliczyć koszt przesyłki belki do warsztatu, w którym będzie robiła naprawę no i koszt usług w samym warsztacie. Tutaj masz dokładny cennik http://tylnabelka.com/tylna-belka-po-regeneracji-citroen-xsara/. Ogólnie koszt dość znaczy, zwłaszcza w przypadku starszych aut, ale niestety bez takiej naprawy zwyczajnie ryzykujesz na drodze.
#2016-12-27 12:59:18 

Niki

Użytkownik

No właśnie teraz sie boje już jeździć tym autem, że mi koła odpadną. Dzieki za ten adres, będę się dowiadywała jak to dalej załatwic.
#2016-12-27 14:36:15 

Sito

Użytkownik

Nie ma sprawy :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015