#2016-12-06 03:15:41 

Karczoch

Użytkownik

Zwracam się z pytaniem do specjlasitów, bo wierzę że tacy tutaj są, napiszcie proszę jak móżna ograniczyć ilość kabli, jakie znajdują się z centralnej serwerowni. Odszedł mój informatyk, który znał się na tym i zostałem z problemem sam. Podobno można na przykład z kamerami wokół budynków podziałać.
#2016-12-06 04:51:55 

Kondor

Użytkownik

No ogólnie rzecz biorąc, to nie tylko z kamerami bym podziałał. Wszystko co może działać w sposób zdalny, czy inaczej mówiąc wszystko co może się łączyć za pomocą wi fi jest zdecydwoaniae pozbawione okablowanie. A co za tym idze w Twoim przypadku to jest chyba to czego szukasz.
#2016-12-06 05:15:51 

Karczoch

Użytkownik

No ale co z tymi kamerami, można je w ten sposób zmienić, żeby działały faktycznie na tej zasadzie. Wi fi to mam w domu i wiem jak to działa. To chyba aż niemożliwe, żeby wszystko było takie proste, co?
#2016-12-06 07:13:21 

Kama

Użytkownik

Hehehe, no wyobraź sobie, że jest to możliwe i tak właśnie jest. Od razu mówię, że nie ciepi na tym wcale jakość samego nagrania, które jest porównywalnej jakości, jak przy połączeniu na kabel.
#2016-12-06 07:31:27 

Niki

Użytkownik

Jeśli szukasz czegoś konkretnego odnośnie bezprzewodowych połączeń dla kamer, to zachęcam, żeby zajrzeć tutaj www.mzxglobal.pl/kamery/kamera-wifi.html, to doskonała firma, która ma wszystko w jednym palcu, jeśli chodzi o monitoring zarówno w danym miejscu, jak i monitoring zdalny.
#2016-12-06 09:03:29 

Sandrusia

Użytkownik

Też właśnie jak była w banku to zachodziałam w głowę, jak te kamery poznikały z krajobrazu. Jeszcze do niedawana było tego bardzo dużo, a teraz są tak małe sprzęty, że wcale ich nie widać w miejscach montażu. Więc pewnie to są te kamery bez przewodów, o których pisaliście wcześniej.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015