#2016-12-01 00:36:32 

Karczoch

Użytkownik

Witam serdecznie. Od jakiegoś czasu jestem szczęśliwym posiadaczem działki budowlanej. Trochę ta ziemia sobie poczekała nieużywana, ale teraz wreszcie nadszedł czas, aby ją wykorzystać w odpowiedni sposób, a mianowicie wybudować na niej dom. Z racji, że jestem człowiekiem starającym się żyć ekologicznie i przede wszystkim oszczędzać energię, poszukuję producenta energooszczędnych domów. Jakoś bardzo mi się nie spieszy, bo nie planuję budować domu już jutro tylko za jakiś czas, ale chciałbym już się rozejrzeć, dowiedzieć się jak kształtują się ceny i tak dalej, więc jeśli ktoś mógłby coś sprawdzonego polecić byłbym niezmiernie wdzięczny. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
#2016-12-01 03:27:25 

Sandrusia

Użytkownik

O rety… Cała historia życia w jednym zapytaniu o dom :P
#2016-12-01 04:07:44 

Szminka

Użytkownik

A kto komu zabroni opisywać dokładnie całą sytuację? Raczej nie po to powstał ten temat żeby się czepiać, a żeby komuś pomóc.
#2016-12-01 05:32:51 

Sandrusia

Użytkownik

Ja się nie czepiam, po prostu stwierdzam fakt. A inna sprawa, że w tak rozbudowanej wypowiedzi łatwo stracić wątek czego tak naprawdę ktoś szuka. No ale nic, już sobie stąd idę, bo niestety pomóc za bardzo nie mogę. Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia!
#2016-12-01 06:41:37 

Kondor

Użytkownik

Żeby wątku nie zgubić wystarczy zerknąć na temat i już wiadomo o co chodzi. A żeby nie przedłużać tej rozmowy nie na temat chętnie podrzucę koledze wyżej ten oto adres: proekoart.biz, znajdziesz tam naprawdę dobrego i sprawdzonego producenta energooszczędnych domów szkieletowych Oferują kompleksowe usługi: wykonują projekt, załatwiają pozwolenia, a jeśli trzeba to nawet pomagają uzyskać kredyt. Naprawdę świetne usługi, materiały najwyższej jakości i bardzo konkurencyjne ceny, bardzo się opłaca.
#2016-12-01 09:04:07 

Chudy

Użytkownik

Jak coś najwyższej jakości może mieć niską cenę??
#2016-12-01 11:55:24 

Kondor

Użytkownik

Najdroższe nie zawsze oznacza najlepsze, to bardzo nierozsądne przekonanie. Wiele firm po prostu nie chce zdzierać nie wiadomo jak ogromnych pieniędzy ze swoich klientów i podchodzi uczciwie do interesów oferując optymalne ceny, z których obie strony są zadowolone.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015