#2016-11-28 05:16:36 

Sito

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Kraków

Wiek: 43

Witam wszystkich użytkowników na forum. Szukam inspirujących porad odnośnie ozdobnych kamieni, które można wykorzystać we wnętrzach. Chciałbym abyście podzielili się swoimi doświadczeniami w związku z takimi elementami. Jak u was to wygląda, jak się sprawuje, czyści i gdzie można kupić najlepiej. Z góry dzięki za udział w tej dyskusji i pozdrawiam serdecznie.
#2016-11-28 05:54:06 

KamaJutra

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Drawsko

Wiek: 26

Witaj. Ja mam taki kamień w salonie, na jednej ze ścian, chodzi oczywiście mi o ścianę centralną. My zastosowaliśmy taki kamień http://ega.pl/oferta/kamien-spiekany/vesuvio-grigio-piombo/. Jak dla mnie kamienie spiekane prezentują się zdecydowanie najkorzystniej. Ale to tylko moje zdanie.
#2016-11-28 07:32:55 

krasnal

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Warszawa

Wiek: 21

Cześć wam. Ja też mam bardzo podobne zdanie. Uważam, że kamienie są bardzo atrakcyjne. Mnie się bardzo podobają onyksy niestety nie mam takich, ale planuję w najbliższym czasie takie wyłożyć nad swoim kominkiem. Nawet już wstępnie sobie wyszukałem, zobacz sobie może akurat przyda ci się ta wiedza http://ega.pl/oferta/kamienie-naturalne/onyksy/. Bardzo reprezentacyjne. Nie da się ukryć. Piaskowce też ładne, choć ja wolę coś innego. Pozdrawiam cieplutko.
#2016-11-28 10:05:27 

Misia

Użytkownik

Posty: 15

Skąd: Hel

Wiek: 22

Witajcie. Ja także udekorowałam swój dom piaskowcami. Kiedy był czas poszukiwań najlepszych materiałów koleżanka poleciła mi tą firmę http://ega.pl/ i przyznaję, że się nie zawiodłam. Mieli bardzo eleganckie materiały, a przede wszystkim ciekawą galerię, którą się troszeczkę zainspirowałam. Mam kamień w pokoju na ścianie, ale także i w postaci blatów kuchennych oraz blatu łazienkowego. Szczerze uwielbiam je, naprawdę nie ma nic bardziej dekoracyjnego od takich kamieni.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015